Inspirujące dywany 3D

http://sklep24.dywanywitek.pl/8957,dywan-obsession-stepstone-740-ste-stone-kamienie.html
http://sklep24.dywanywitek.pl/8957,dywan-obsession-stepstone-740-ste-stone-kamienie.html

Technologia 3D czyli trójwymiarowy obraz przestrzenny cieszy się we współczesnym świecie olbrzymią popularnością. Podziwiamy widowiskowe filmy w 3D, chętnie przeglądamy zdjęcia w trójwymiarowym formacie i z zapartym tchem śledzimy osiągnięcia naukowców, którzy tworzą gotowe, fizyczne obiekty za sprawą drukarek przestrzennych 3D. Okazuje się, że moda na 3D znalazła swoje odzwierciedlenie także w nowoczesnej produkcji dywanów. Trójwymiarowe dywany 3D zachwycają swoją oryginalnością i wysmakowaną elegancją. Będą świetnym sposobem na aranżację stylowych wnętrz, a położone w pokoju dziecka zainspirują je do kreatywnej zabawy.

http://sklep24.dywanywitek.pl/3803,dywan-istambul-shaggy-fala-s3630-krem.html
http://sklep24.dywanywitek.pl/3803,dywan-istambul-shaggy-fala-s3630-krem.html

Trójwymiarowy dywan dla dorosłych
Coraz większa liczba osób dorosłych docenia niepowtarzalny wygląd dywanów typu 3D, a wśród nich istotną grupę stanowią zwolennicy minimalizmu oraz stylu art-deco.
Dywany 3D powstają w wyniku tkania na dwóch lub więcej płaszczyznach, albo ich runo jest wycinane za pomocą specjalnych maszynek. Warto zdać sobie sprawę, że dywany trójwymiarowe to obecnie jedne z najbardziej modnych pokryć podłogi w salonie. Charakteryzują się różną długością włosia i przykuwają wzrok zestawieniem trójwymiarowej grafiki z kontrastowymi barwami czy detalami. Efektowny dywan 3D stanie się obiektem zachwytu Waszych gości, a Was samych wprowadzi w dobry nastrój i będzie inspirował do odważnej aranżacji całego mieszkania czy domu. Modny dywan 3D dzięki swojemu splotowi nadaje pomieszczeniom wyjątkowej głębi i sprawia, że pokoje kojarzą się z komfortem i luksusowym wypoczynkiem.

Dywan 3D do pokoju dziecięcego
Okazuje się, że niebanalne dywany 3D doskonale sprawdzają się również w pokojach dziecięcych. Trójwymiarowy dywan może stać się wspaniałym miejscem do zabaw na podłodze i pobudzać wyobraźnię dziecka na różnych etapach rozwoju. Które dywany 3D szczególnie warto polecić do wyposażenia pokoju dziecka? Dla dziewczynek idealne będą dywanowe makiety przedstawiające wnętrze domków i bajkowych zamków. Z kolei chłopcy będą zachwyceni przestrzennymi dywanami z torem wyścigowym, wyobrażeniem dżungli, albo planszami do różnorodnych gier czy boiskiem do gry. Trójwymiarowe dywany to również dobry patent na bałagan w dziecięcym pokoju. Idealnie sprawdzają się w małych pomieszczeniach, nie musimy wyciągać i rozkładać ich do zabawy a potem chować. Są łatwe do utrzymania w czystości, a przy tym antyalergiczne i bezpieczne dla rodzeństwa czy grupki zaprzyjaźnionych ze sobą malców.

Dywan Sonic - Uliczki
http://sklep24.dywanywitek.pl/4338,dywan-sonic-8c67a-uliczki-ulice-drogi.html

Oryginalne dywany 3D to ciekawa propozycja dla tych, którzy lubią otaczać się produktami najwyżej jakości i mają słabość do nowoczesnego designu. Warto nabyć takie cudo, a potem bawić się jego fakturą i grafiką podczas aranżacji wnętrz swojego domu.


Opublikowano

w

przez

Tagi: