Sposób na szybką zmianę wystroju wnętrza

Wiosna to czas, gdy chcemy coś zmienić zarówno w swoim życiu, jak i wnętrzu, jakie posiadamy. Dobrym i prostym sposobem aby ożywić wnętrze i nadać mu nowy charakter jest kupienie dywanu. Zajmuje on dużą powierzchnię, więc na pewno każdy zauważy, że taka zmianę wprowadziliśmy. Nie wymaga natomiast montażu i jest w stanie chronić pokój przed chłodem.

Dywany stylizowane

Jednym z najmodniejszych kierunków, jeśli chodzi o wzornictwo dywanów, jest w ostatnim okresie styl vintage. Są to dywany stylizowane na wiekowe. Pojawiają się na nich charakterystyczne celowe, wizualne „przetarcia” i „blaknięcia”. Prezentują się one bardzo stylowo. Takie dywany bardzo dobrze wyglądają we wnętrzach industrialnych.

https://sklep24.dywanywitek.pl/dywany-koniczyna-marokanska,294.html

Dywany inspirowane kulturami świata

Ciekawą propozycją są też dywany nawiązujące do kultur z różnych zakątków świata. Jeżeli chcesz być naprawdę modny, wybierz dywan z marokańską koniczynką. Takie dywany bardzo często pojawiają się obecnie w nowoczesnych aranżacjach wnętrz. Bo z jednej strony styl etno najlepiej prezentuje się na neutralnym i stonowanym tle, a z drugiej typowe dla etno wyraziste kolory i wzory bardzo dobrze przełamują minimalizm nowoczesnych wnętrz.

https://sklep24.dywanywitek.pl/dywany-etno,291.html

Pop-art

Dobrym rozwiązaniem do nowoczesnych wnętrz są również dywany w stylu por-art. Pojawiają się na nich motywy kwiatowe w dużych wersjach, a także wzory geometryczne, czyli zygzaki, paski i kratki.

Jak widać, możliwości aranżacyjnych z zastosowaniem dywanów jest bardzo dużo. Każdy będzie mógł znaleźć dla siebie rozwiązanie, które będzie w stanie odmienić w znaczący sposób jego wnętrze. Na pewno bardzo korzystne jest wprowadzanie do wnętrz takich dekoracyjnych zmian. Nie kosztują nas one ani dużo pod względem finansowym, ani nie zajmują dużo czasu podczas ich wprowadzania do wnętrz. W związku z tym, jeżeli znudziła się nam przestrzeń, jaką posiadamy i chcemy ją nieco odświeżyć, wprowadzenie dywanu na pewno będzie bardzo dobrym pomysłem. Warto więc stawiać na takie propozycje odmieniania wnętrz.

Artykuł przygotowany przy współpracy z https://sklep24.dywanywitek.pl


Opublikowano

w

przez

Tagi: